Connect with us

Artykuły

Emirates – wysłali stewardessę na sam szczyt Burj Khalifa

Emirates – wysłali stewardessę na sam szczyt Burj Khalifa

Nowa kampania Emirates Airlines zaskakuje. Ale co jest zaskakującego w tym, że zatrudnili osobę, która przebrała się za stewardessę? Nic, gdyby nie to, że “wysłali” ją na sam szczyt Burj Khalifa, który ma 828 metrów.

Na szczycie Burj Khalifa

Amerykańska spadochroniarka i kaskaderka Nicole Smith-Ludvik nakręciła dla Emirates 33-sekundowy film, który wywołuje dreszcze. Powodem było umieszczenie Dubaju na liście pomarańczowych miejsc, dzięki czemu podróżujący z Wysp Brytyjskich po powrocie do domu nie będą musieli odbyć kwarantanny. Nicole, która została na jeden dzień stewardessą Emirates twierdzi, że było to jedno z najbardziej niesamowitych wyczynów w jej życiu.

Do filmowania wykorzystano helikoptery i drony. Zagadką pozostaje w jaki sposób cały zespół zapewnił bezpieczeństwo kaskaderki.

Źródło: simpleflying


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top