Connect with us
Funchal, Madera

TOP oferty

Loty na Maderę i Azory od 399 zł

Loty na Maderę i Azory od 399 zł

Magiczne jeziora Sete Cidades, czarne plaże, plantacje herbaty i szczęśliwe krowy. Azory są TOP podróżniczą destynacją. Ciągnie Cię raczej na Maderę? Nie bez przyczyny nazywana jest krainą wiecznej wiosny. Wybierz się na spacer wzdłuż lewad i przylądek św. Wawrzyńca.

Bilety lotnicze: Madera i Azory

  • Terminy: styczeń – wrzesień 2021

Loty na Maderę lub Azory

Sete Cidades na Azorach
Sete Cidades na Azorach, fot. Carlos Antunes Pixabay

Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product