Connect with us
Stortorget, Sztokholm,

TOP oferty

City break w Sztokholmie w lipcu: bilety od 160 zł + hotel na statku

City break w Sztokholmie w lipcu: bilety od 160 zł + hotel na statku

Sztokholmie jest miastem leżącym na 14 wyspach. Znajduje się tu wiele zabytków i muzeów. Sprawdź najlepsze atrakcje w Sztokholmie: Sztokholm na weekend.

Advertisement

City break w Sztokholmie w lipcu: 13-16.07 od 160 zł/osoba:

Tanie loty na flipo.pl

Kalendarz lotów do Sztokholmu z Warszawy

Ceny biletów ulegają częstym zmianom.

Do Sztokholmu polecisz z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania i Warszawy.

Bilety do Sztokholmu na flipo.pl

Limit bagażu w Wizzair

Pasażer może zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego do 10 kg 40x30x20 cm, który zostaje umieszczony pod poprzedzającym fotelem. Przy rezerwacji na flipo.pl można wykupić dodatkowo opcję pierwieństwa wejścia i bagaż rejestrowany.

Limit bagażu w Ryanair

Pasażer może zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego do 5 kg 20x40x25 cm, który zostaje umieszczony pod poprzedzającym fotelem. Przy rezerwacji na flipo.pl można wykupić dodatkowo opcję pierwieństwa wejścia i bagaż rejestrowany.

Propozycja noclegu w Sztokholmie ze śniadaniem

Szukasz ciekawego noclegu w Sztokholmie? Spędź go w hotelu **Loginn Hotel, który znajduje się on na statku zacumowanym przy bulwarze Söder Mälarstrand w centrum Sztokholmu. Pokoje w hotelu Loginn obejmują łazienkę z prysznicem i toaletą. Z większości z nich roztacza się widok na morze, a niektóre oferują widok na sztokholmski ratusz. Na górnym pokładzie statku znajduje się salon z zabytkowymi meblami. Hotel dysponuje także 2 barami. Latem Goście mogą zrelaksować się na tarasie na najwyższym pokładzie. Serwowane codziennie rano lekkie śniadanie obejmuje pieczywo, płatki zbożowe i soki. Cena za 3 noce dla dwóch osób to 1087 zł (w cenie wliczone jest śniadanie).

Tanie hotele na flipo.pl
Tanie hotele na flipo.pl
Click to comment
//
To Top