Connect with us
Błękitna Laguna to znane islandzkie uzdrowisko, gorące źródła na islandii

TOP oferty

Wizzair: 6 nowych tras z Krakowa i 1 z Gdańska

Wizzair: 6 nowych tras z Krakowa i 1 z Gdańska

Niedawno Wizzair poinformował o otwarciu nowych tras z Katowic: Santander i Ålesund, później Ryanair o 11 nowych trasach również z Katowic, m.in. do Manchesteru, Kijowa i Pafos.

Jakie są nowe trasy Wizzair z Krakowa? Przedstawiamy listę oraz kalendarze lotów.

Loty do Reykjaviku z Krakowa

Z Krakowa polecimy również do Reykjaviku. Zapierająca dech w piersiach Islandia to kraina lodu i ognia. Znajdziesz tu wulkany, gejzery, wodospady, lodowce i niesamowite czarne plaże.

Konie islandzkie, Islandia
Konie islandzkie, fot. redcharlie Unsplash

Loty do Rzymu z Krakowa

Weekend w Wiecznym Mieście nie musi być drogi. Wiele pamiątek i atrakcji jest dostępnych za darmo. Co można zobaczyć za darmo w Rzymie? O darmowych atrakcjach w Rzymie przeczytasz u nas.

Fontanna Trevi w Rzymie
Fontanna Trevi w Rzymie, fot. Christopher Czermak Unsplash

Loty do Turynu z Krakowa

Fiat, Juventus Turyn i Całun Turyński. To jedne z wielu atrakcji w stolicy Piemontu. To idealna baza wypadowa w pobliskie góry.

Loty do Tel Awiwu z Krakowa

Tel Awiw to miasto, które budzi się o zmroku. Wybierz się do “Miami Beach Morza Śródziemnego”, przespaceruj się po Starej Jaffie i zakochaj się w lokalnej kuchni.

Panarama Tel Awiwu, fot. Emkaplin Dreamstime.com

Loty do Bimingham z Krakowa

Birmingham to idealne miasto na weekendowy city-break. Przepłyń się łódką po kanałach, odwiedź Dzielnicę Jubilerów i wyrusz śladami Tolkiena.

Kanały w Birmingha
Kanały w Birmingham, fot. Phil Wild Pixabay

Loty do Eindhoven z Krakowa

Wybierz się do kraju tulipanów i słynnych malarzy, serów i wiatraków. Z Eindhoven wybierz się do Amsterdamu, Rotterdamu czy też Leeuwarden.

Eindhoven, Holandia
Eindhoven, fot. HannePeer3 Pixabay

Jakie jest nowa trasa Wizzair z Gdańska?

Loty do Londyn Gatwick z Gdańska

Od czerwca 2019 Wizzair będzie latać do Londynu na dwa lotniska. Do teraz realizował loty do Londynu Luton, teraz Wizzair będzie latał również na London Gatwick. Wybierasz się do Londynu? Sprawdź naszych TOP 10 miejsc w Londynie, których byś nie miał przegapić. Nie chcesz wiele wydać? Sprawdź naszą listę bezpłatnych atrakcji w Londynie.

British Museum, fot. Adina Nani Dreamstime.com

Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (9 votes)
//
To Top